PSB9120SVSS
3.9 out of 5 Customer Rating
GE Profile 30 in. 1.7 cu. ft. Smart Speed Electric Single Wall Oven with Standard Convection & Sensor Cooking - Stainless Steel is rated 4.5 out of 5 by 18.
  • y_2026, m_5, d_13, h_14
  • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.43
  • cp_1, bvpage1
  • co_hasreviews, tv_0, tr_18
  • clientName_pcrichardson
  • bvseo_sdk, dw_cartridge, 18.2.0, p_sdk_3.2.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 41ms
  • reviews, product
Low Price Guarantee
or
Suggested monthly payments with 6-month special financing. Offer good now through 12/31/26.
Show Me How
BUY NOW, PAY LATER WITH . See if you qualify
Special Offers
⭐ BUY MORE SAVE MORE ⭐
<
Buy 1 or 2
Save 5%
Buy 3
Save 10%
Buy 4
Save 20%
>
Delivery & Pickup Options
Delivery to 43215 Change
Freight Delivery
Learn More
About this Item
GE Profile 30" Single Wall Oven with 120V Advantium Technology
Features:
GE Profile Single Wall Oven model PSB9120SVSS, front-facing view
Speedcook oven (120V)